WEBMASTER TOOLS

Odkazy na záložky v HTML návody a odpovědi


Hledáte informace o tématu Odkazy na záložky v HTML ? Odpovědi najdete vylistované níže. Detailní informace o problematice Odkazy na záložky v HTML, napsané zkušenými odborníky v oboru provozu webových stránek, seo optimalizaci, programování a internetovím marketingu. Přečtěte si informace a zvyšte návštevnost na vašich stránkách.
 

Odkazy na záložky v HTML
Jak udělat odkaz, který míří na konkrétní místo v dokumentu a odroluje tam.
Odkazy v HTML: a href, target, rel
Jméno záložky. Tag <a> může sloužit kromě odkazu i jako záložka. Záložka je dobrá k tomu, že definuje místo v dokumentu, na které může mířit odkaz (jiný tag  ...
Odkazy v HTML
Úvod do odkazů při tvorbě webových stránek. ... doména:port/cesta/soubor? dotaz#záložka .... Soubory typu htm a html se otevírají normálně v prohlížeči.
Nové okno otevřené odkazem, target v HTML
Příklad - Techniky otevírání nového okna - Target v HTML - Javascriptem ... Do hlavičky HTML stránky se přidá zápis: .... Další: Odkazy na záložky ...
Záložky
Záložky. 1. ouška v navigaci stránky, dají se udělat jenom pečlivým vyskládáním prvků ... Na stránkách Jak psát web o záložkách: Odkazy na záložky v HTML.
Jak zdokonalit odkazy
... odkazů v HTML. Jinde popisuji cílové okno, relativní adresy a záložky . ... Barva odkazů po staru. Barvy odkazů se v HTML definují jako atribut tagu body.
Tahák na HTML kódy
Odkaz na soubor stranka.html do stejného adresáře (bez http://, takže ... a po kliknutí na tento odkaz se na záložku po kliknutí odroluje:.
URL v HTML
V HTML se URL používá jak pro zacílení odkazů, tak pro načítání obrázků a ... Někdy jsou v adrese ještě číslo portu, jméno záložky a dotaz (query string).
Odkazy na záložky v PHP - Webtrh
Ahoj, jde vůbec nějak funkčně používat v PHP odkazy na záložky? ... PHP ale asi myslíš toto http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html#name ...
Ako písať web, návod na html stránky
Odkazy v HTML, základný syntax, URL, protokoly. ... Záložky a odkazy na záložky umožňujú odrolovať text stránky kliknutím na odkaz.
Diskuse: Otevřít odkaz v novém okně/záložce
Otevření odkazu v novém okně - použil jsem verzi od Yuhů: ... Klient má nastaveno ve všech prohlížečích něco ve smyslu "otevírat v nové záložce" (IE7, FF), tedy ne nové okno a výsledek je ... http://www.jakpsatweb.cz/faq.html.
FrontPage 2000 - práce s odkazy
Namíření odkazu na záložku. V dialogu ... Samozřejmě lze vložit odkaz na záložku v jiné stránce. ... Vložený odkaz se v HTML kódu zapíše vcelku jednoduše.
Kurz HTML - odkazy | Interval.cz
19. listopad 1999 Pátý díl kurzu o HTML, který je zaměřený na tvorbu odkazů pro .... ne do nového okna (target="_blank"), ale na novou kartu (do nové záložky).
Mailové adresy v HTML stránkách
Jak dostat do stránky odkaz, na který když se klikne, tak se pak píše mail. Jak mail předvyplnit. ... Naprostou většinu obtěžujícího spamu ale generují roboti, kteří sbírají maily na html stránkách. Tou nejprimitivnější ... 20GB. Předchozí: Záložky ...
Diskuse: Odkaz do nové záložky
Lze udělat odkaz do nové záložky prohlížeče stejně jako do nového okna? <a href="stranka.html" target="_blank">odkaz</a>. panther. Profil.
Otevření nového okna Javascriptem
Příklad - Syntaxe - Využití - Blokování nových oken - Nové okno v HTML ... Když si uživatel náhodou do nového okna otevře už dva odkazy (protože ho .... Firefox 2 a Opera 9) se volání window.open přepíná do nové záložky a nové okno se ...
Encyklopedie HTML a tvorby webu
Na stránkách Jak psát web o A: Odkazy v HTML, Jak zdokonalit odkazy, Různé barvy odkazů pomocí CSS, Odkazy na záložky, Odkazy v HTML příručce; a:hover  ...
Diskuse: záložka umístěná na textu v tabulce a odkaz na ni z jiné str
Jak udělat odkaz na jinou stránku kde je záložka umístěná na textu v ... ti funguje správně? http://www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html#table.
Skrývané záložky pomocí DHTML
První poloľka Druhá poloľka Třetí odkaz ... Pro pochopení příkladu si laskavě zobrazte zdroj. Příklad se vztahuje k textu Dynamické HTML co nejjednodušeji.
Diskuse: Zvýraznění záložky
Pokud je to někde jinde na jpw, tak by se to hodilo odkázat z té stranky zalozky. html s odkazem zvýraznění záložky. Chamurappi Profil.
Odkazy
V HTML se odkazy dělají tagem <a href="cil_odkazu.html">text odkazu</a>, kde ... Tag <a> znamená angl. anchor = "kotva" a v html se používá též na záložky.
Diskuse: Vodorovné menu - "záložky"
Chtěl bych udělat vodorovné menu, např. se třemi odkazy, a to tak, aby se ... Honzin: Něco takového http://www.alistapart.com/d/hybrid/hybrid-4.html ? ... Obsah pod těmi "záložkami" nejsou další odkazy, ale např. nějaký text.
Základy HTML, jak na HTML
Zobrazení zdrojového kódu - Nultý příklad na HTML - Tagy = značky - 1. příklad, struktura - Párové tagy - 2. příklad, změna vzhledu - 3. příklad, pozadí a odkazy ...
Diskuse: Logo v založce
2013, 19:07:00. Odpovědět Citovat. Dobrej Chtěl bych se zeptat jak bych měl dat na html web logo ? Které by se zobrazovalo nahoře v záložce.
Diskuse: Odkaz z iframu na záložku
Nevíte někdo, jak udělat odkaz z iframu na žáložku? Mě se to odkáže na ... http:// www.jakpsatweb.cz/zalozky.html#priklad. Máš to i s příkladem ...
Diskuse: Odkaz na určitou pozici stránky
Dobrý den, jak by měl vypadat odkaz, který odkazuje například do půlky stránky, ... Jde čistě o HTML stránku. ... Odkazy na záložky v HTML.
Změna kurzoru pomocí CSS
Například se dá normální text udělat tak, že vypadá jako odkaz: ... Například je použitelná šipka dolů (s-resize) u odkazů na záložky, které míří někam dolů na ...
Diskuse: HTML : Odkazy v designu pomoci tabulky
Tabulka vypada nasledovna: navrchu hlavicka, nalevo menu s kliklacimi zalozkami, v strede obsah, na pravo dalsi panel. No a muj problem ...
Nefunguje odkaz na kotvu <a name="#neco">
Jde mi jen o odkazy na záložky <a name="#neco"></a>. ... Ale máš pravdu, vlastně můžu mít v HTML id , které v CSS vůbec nemusí být ...
Diskuse: Nefunkčné záložky
Zdravím, chcem sa spýtať, nemôžem sa dokopať k tomu aby mi fungovali záložky. Vždy ma hodí na úvodnú stranu. Používam: odkaz na ...
Diskuse: Dynamické záložky
http://www.kuhtreiber.cz/fenix.html ... Skrývané záložky pomocí DHTML ... aby se pozdeji dala skryt return false; // odkaz neproklikne na href ...
Diskuse: IE8 - otevření v nové záložce - jak to dát do kodu HTML, php
IE8 - otevření v nové záložce - jak to dát do kodu HTML, php ... taregt = _blank>, jak ale upravit kod aby se odkaz otevřel jen v nové záložce ?
Možnosti rámů v HTML
Jednou mě napadlo, že by se obsah takového nerolovatelného okna dal posouvat pomocí odkazů na záložky. To jde ale jen v některých prohlížečích.
Diskuse: Nefunkční kotvy (záložky)
Schovávat. Diskuse » HTML » ... na webu používám kotvy (záložky) tímto způsobem: <a href="index.php&neco=1#zalozka">text odkazu</a>
Diskuse: Odkaz na src daného obrázku
A dále mám odkaz, můj cíl je, aby odkaz vedl na načtený obrázek v ... Nehľadáš Odkazy na záložky v HTML » Modernější vložení záložky?
Diskuse: Obrázek v záložce / panelu
Například v Mozille, když si dám nějakou stránku do lišty záložek, nebo otevřu v novém panelu, zobrazí se v dané záložce či panelu obrázek, a až za ním title stránky. Someone ... Rychlé odkazy: Jak psát web · HTML · tahák · CSS · Javascript ... Informace a odkazy zde uváděné už nemusejí být aktuální.
Diskuse: kotvy (záložky) a firefox
Dodatek: Jestli ale vedou na stránky odkazy zvenku, které nemůžeš ... 1. http:// www.w3.org/TR/REC-html40/struct/links.html#adef-name-A
Diskuse: Jak dostat ikonku na záložku u FF...
... udělat to, když najedu ve FF na můj web, aby se na záložce objevila moje ikonka. ... úplně stejně jako nahráváš obyčejnou html stránku.
Jak na panely prostřednictvím HTML, CSS 3 a JavaScriptu ...
28. leden 2011 Jak ale něco takového vytvořit, ideálně s využitím čistého HTML, CSS 3 a trochy JavaScriptu? ... Příspěvky obsahující odkaz jsou moderovány.
Diskuse: záložky v JS
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/skryvane-zalozky.html ... a to tak aby kdyz v odkazu na stranku se zalozkama poslu nejakou ...