WEBMASTER TOOLS

Diskuse: Převod času z běžného formátu návody a odpovědi


Hledáte informace o tématu Diskuse: Převod času z běžného formátu ? Odpovědi najdete vylistované níže. Detailní informace o problematice Diskuse: Převod času z běžného formátu, napsané zkušenými odborníky v oboru provozu webových stránek, seo optimalizaci, programování a internetovím marketingu. Přečtěte si informace a zvyšte návštevnost na vašich stránkách.
 

Diskuse: Převod času z běžného formátu na formát funkce Time()*
Ahoj kluci, moc bych vás chtěl poprosit o pomoc. Převedl jsem funkci Time() do podoby času, ale nevím, jak převést podobu času zpět do ...
PHP – jak pracovat s datem a časem | Interval.cz
14. červenec 2000 Ačkoliv čas v tomto formátu asi nebudeme ukazovat běžnému .... Naopak k převodu běžného formátu na sekundový se hodí funkce MkTime.
Diskuze – Nejlepší program pro převod formátů videa – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Převod videa z jednoho formátu do druhého, případně jeho úpravu v průběhu konverze, je často diskutovaným tématem. Který program je ...
Diskuze – Návod: převod DivX na DVD i s titulky – Živě.cz
My si ukážeme převod filmu ve formátu AVI (např. s kodekem DivX nebo Xvid) ... S temito prevody si uz nejaky ten cas hraju a bez NTFS to radeji nezkousejte. ...... nevíte někdo jak na běžný dvd (třeba z půjčovny) přidám další titulky?? abych si ...
E-knihy, e-čtečky, prostě takový e-svět (2) - Lupa.cz
12. březen 2010 Od té doby se nicméně situace změnila a formátů pro e-knihy ... z formátů – ať už jde o dostupné čtečky či programy pro převod. ... jaké formáty podporuje – na webech nabízejících e-knihy je pak běžně .... ale to je bohužel něco, s čím budete u e-knih čas od času bojovat. ..... 23 názorů Vstoupit do diskuse.
Datové schránky: jak je to s formáty? - Lupa.cz
18. červen 2009 Josef Šlerka (Socialbakers): Čas internetu jako divokého západu skončil ... Ale snad to prospěje celkové diskusi a lepšímu pochopení problematiky datových ... A také proto, že čím dál tím více „běžnýchformátů je interně ...
Autorizovaná konverze dokumentů: padělek už vám nezkonvertují ...
10. únor 2010 Výjimkou je pouze „datová zpráva jako celek“, ve formátu ZFO, v roli obálky kolem ... Sám jsem si to svého času vyzkoušel u dokumentu, který byl vybaven .... (a celým výstupem z konverze) počne běžný příjemce, který se příliš ... Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví.
Diskuze – O kolik je lepší MP3 Pro proti běžnému MP3, WMA a Ogg ...
Diskuze pod článkem: oživeno Thomson zveřejnil očekávaný testovací přehrávač a kodér MP3 Pro ... Jak převést video ve formátu WMV8 do AVI (i se zvukem)?
Diskuse: Ukládat do MySQL formát JSON?
Jaké máte zkušenosti s ukládaním dat, ve formátu JSON? ... ukládat po jednotlivých sloupečkách do databáze, napadlo mě to celé převést na JSON a uložit to tam. Otázka zní, je to hodně "prasácke", nebo je to běžný postup?
DiskuzeFormát DVD-Video: jak je na DVD uložen film – Živě.cz
Zatímco při převodu do NTSC se každý 4. snímek zopakuje. Čímž je .... Pokud ale hovoříme v mezích rozpočtu běžného uživatele, není vyšší kvalita DTS rozeznatelná. Odpovědět .... Už dlhší čas sa to pokúšam spraviť ale bez úspechu.
Diskuze – Hudba z počítače: Dejte přednost kvalitě – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Doba, kdy bylo potřeba komprimovat jedno CD na desetinu jeho původní ... Při 128 kbps je suverenně nejhorší z běžných formátů - AAC, MP3, Ogg Vorbis, WMA. ..... Uz nejaky cas neplati, ze WinAMP neumi 24bit ; o) ... Moje zkušenost je, že zprasit se toho dá hodně především už při převodu na MP3.
Diskuse: počet dni bez dvomi dátumami
5. duben 2013 Jak psát web.cz - Diskusní fórum o webdesignu. Googlem. · Hlavní strana ... 6 $ toYear = $to->format('Y'); 7 $fromDay = 1 + $from->format('z');
Převod DVD do MPEG-4 (DivX ;-) část 3. - 4 .kapitola – Živě.cz
22. březen 2002 KAPITOLA 4: Třetí pokračování článku zálohování DVD do formátu DivX je zde. ... Jelikož titulky k většině filmů jsou běžně dostupné na Internetu, např. zde, .... mají upatlané displeje a čas od času prostě potřebují vyčistit.
Správa barev – Color Management System (CMS) | Interval.cz
25. červen 2004 Jak připravit obrazová data ve vhodném formátu? ... Pokud provedete zpětný převod (tedy převod mezi stejnými ICC profily), můžete očekávat hodnoty ... Standardizovaný prostor barev by měl vycházet z běžně dosažitelných ...
Názory k článku Datové schránky: jak je to s formáty? - Lupa.cz
18. červen 2009 Spustitelne formaty jsou taky pomerne jasne a dnes uz jsou bezne ... Bude to lepší než napadat v diskusi člověka, který (narozdíl od tebe) ..... Dokumenty do ní vložené jsou převedeny do BASE64, logicky se tedy převodem zvětší. ..... A čas ( tedy můj čas dejme tomu do odvolání) vesele běží, neboť už jsem ...
Diskuse: Uložení jako progressive JPG
Běžné JPEG obrázky vykresloval postupně shora dolů, ale progresivní JPEG ... Nesouhlasím, podle mne má každý formát své místo, s trochou zjednodušení: ... Pokud by šlo o převod z JPEGu, nazval bych takové zvěrstvo antioptimalizací. .... Animovany gif ma navic jen cas a muze/nemusi pouzit body z ...
DiskuzePřevod DVD do MPEG-4 (DivX ;-) část 1. – Živě.cz
Diskuze pod článkem: V poslední době se čím dál tím víc mluví o zálohování filmů z ... Že se to dnes běžně používá, je výsledek "dodělávky" některých skupin. ... VBR bylo pro mp3 mozny pouzit uz od uplneho zacatku tohoto formatu. ...... ale ochudobneni o niektore pokrocilejsie techniky) - ale nemal som dost casu to overit.
Ptali jste se: domény, DNSSEC, IPv6 – Živě.cz
Tip: sledujte Živě.cz a zapojte se do připravované soutěže o tipování času registrace ... Pokládejte pouze dotazy, které souvisí s tématem diskuze; Buďte slušní, věcní a ..... na IPv6 zdaly pak bude nutné i malé lokální sítě také převést na tento protokol. ... připadně se dnešní veřejne IP převedou automaticky do formátu IPv6.
Úprava textu pomocí HTML: b, i, span...
Běžné písmo je stupeň číslo 3. ... Datetime má formát rrrr-mm-ddThh:mm:ssTZD. Používá ... a na blozích -- ani v těch případech se stejně většinou neuvádí čas.
Náhrada za Fio banku pro platby ze Slovenska - Webtrh
V bankovnictví už číslo učtu ve formatu 1465161919 /8330 není. ... Ked zadavam prevod tak mi akceptuje cislo uctu 123456789/2010 a on si ho prevadza na ten IBAN format. ... http://www.cas.sk/clanok/264573/novi...asny-iban.html. „Z pohľadu bežného občana (fyzickej osoby) bude najzásadnejšou ...
Názory k článku Mám sen: e-knihy levně, univerzálně a bez ochran ...
Nejvyšší čas přeřadit papírové knihy do vyšší sazby DPH. ..... ze neni v moznostech bezneho obcana a ani duvid aby zjistoval "legalitu" zdroje, tudiz neni puvod ..... Na iPADU se mi lupa cte stejne dobre jako jine servery, vcetne diskuse. ... Dále jsou zde ovšem převody do formátu e-knihy, což většinou znamená knihu znovu ...
Diskuze – Nejlepší nástroje pro práci s elektronickými knihami ...
Diskuze pod článkem: Čtení, kategorizace, archivace, převody mezi mnoha formáty. ... trochu paskvil, ale při správném nastavení výstupu to běžný čtenář nepozná. ... Díky ale za tento článek, který mne utvrdil v tom, že si čtečku zatím nekoupím - nemám totiž čas kutit, ... Programů pro převod formátů jsem zkoušel několik.
Diskuse: Stačí htmlspecialchars() jako ochrana proti SQL Injection?
Zato fakt, že můžu udělat jiný formát výstupu nebo jednoduše ... S některými nastaveními html_specialchars nemusí zpětný převod být vůbec možný. ... Což při běžném použití htmlspecialchars možné je. ... Postupem času jsem přešel k tomu, že je lepší escapovat HTML ve chvíli, kdy chci HTML výstup.
Živý duel na téma OOXML: Microsoft vs. open source – Živě.cz
Pokládejte pouze dotazy, které souvisí s tématem diskuze; Buďte slušní, věcní a struční, pište česky a ... I z toho je vidět, že formátů se běžně používá několik.
Diskuze – Názorný průvodce zapojením a oživením pevného disku ...
Diskuze pod článkem: Každý disk se jednou naplní a nastane čas dovybavit ... přicházejí z továrny naformátované (low level formatem) a běžně dostupnými ..... Pokud při převodu z dynamického na klasický formát přijdete o všechna data.
České Triobo se pokouší o převrat v publikování pro tablety - Lupa.cz
12. únor 2013 Výsledkem převodu tiskového PDF je to, že čtenář vidí na svém zařízení v ... Výstupem je formát folio, který lze dále „zabalit“ do samostatné ... Jenže soubory folio jsou docela velké, běžně ve stovkách MB, ... použitelný model, ale postupem času se nahromadily požadavky, .... 18 názorů Vstoupit do diskuse.
Diskuze – Microsoft zostra kritizuje OpenOffice.org – Živě.cz
Diskuze pod článkem: OpenOffice.org má po LibreOffice dalšího kritika, tentokrát je ... nekompatibila formatu se mi naskytla pred par dny u nas ve firme. uzivatele na ..... Jsou nutné k tomu, aby dokumenty starších verzí Wordu bylo možné převést ..... nemyslim si, ribbon je pro bezneho uzivatele docela vyhra - skutecne praci ...
Diskuze – Záchrana disku - Nízkoúrovňové formátování – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Co má pro mnoho lidí na celém počítači největší cenu? ... Na druhou stranu já funkci LLF formát mám obsaženou i v BIOSU .... Svého času, když 40MB disk od WD začal zlobit, skutečně se naň poštval low level format. ..... Provádím to v rámci své práce naprosto běžně, cca 1 disk do měsíce a zatím ...
Hříchy pro šíleného korektora – člověk versus psaní číslovek ...
3. březen 2005 Jinak je tomu u zkráceného formátu psaného s lomítkem, kde se vynechávají nejen ... Čas. Při psaní časových údajů se někdy necháme ovlivnit ... který se často používá v účetnictví, je pro běžné slohové útvary nevhodný. .... se to bude zapisovat na Katastr.nemovitostí,při převodu pozemku/malé zahrádky/.
Jak vystavit video na Internetu - Lupa.cz
7. září 2005 Jak data převést do počítače, který formát zvolit, jak rychlou linku do Internetu je ... Josef Šlerka (Socialbakers): Čas internetu jako divokého západu skončil ... S běžným PC si vystačíte až někam ke 400 Mbit/s (což je 800–1000 ... Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví.
Diskuze – Pět nejlepších programů na ripování filmů z DVD – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Když chcete pohodlně převést film z DVD do avi, mp4 ... Samozřejmě to s tímto formátem článků nebudeme přehánět, ale někdy se .... kde jste strávili spoustu času nebo většina vyguglovaných programů byla na jednu věc. ..... Ale jinak souhlas, většina běžných uživatelů má doma velkou televizi kde  ...
Diskuze – DVD Shrink 3.1.2: na dlouhou dobu poslední (návod ...
Diskuze pod článkem: Po delší době autor zase zapracoval na populárním programu ... běžné DVD je zkopírováno včetně hloubkové analýzy za tři hodiny". No, mam verzi 3.0 beta 5 a prevod 110minutoveho filmu, vcetne hloubkove analyzy .... Lidem jako jsi ty nema cenu cokoliv vysvetlovat a vyvracet je to ztrata casu porad ...
Názory k článku E-knihy po půl roce: pomalé otáčení kola dějin ...
22. listopad 2011 Josef Šlerka (Socialbakers): Čas internetu jako divokého západu skončil ... e- knihu do stavu, aby byla čitelná v Kindle, rozhodně není úkol pro běžné čtenáře." ... Do mobi formatu umi pokud vim konvertovat napr free Calibre. ... A ne každý zvládne zjistit, jak na to a že bude třeba ji převést do jiného formátu.
Diskuze – Ebooky v Česku: proč se nakladatelé bojí – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Proč se nakladatelé bojí ebooků? ... Běžný fanda to zvládne do 24 hodin i se základní korekturou. .... Mj. i kvuli tomu si musis pamatovat, v jakem formatu (resp. od koho) mas tu ci onu ... Určitou zkušenost s výrobou ebooků mám - vím vceku přesně kolik času to trvá ..... Nebo je převést do obrázků, atd.
IPv6 - přechodové mechanismy (2) - Lupa.cz
28. březen 2002 Převádějí datagramy z jednoho formátu do druhého a umožňují, aby ... Josef Šlerka (Socialbakers): Čas internetu jako divokého západu skončil ... Horší je to v opačném směru – když je třeba převést IPv6 adresu do IPv4 světa. .... Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví.
Diskuze – Malé nahlédnutí do tajů komprese videa – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Zřejmě každý uživatel čas od času využije svůj počítač ke ... pocitac dostava digitalni YUV data, pak prevod 'do RAW RGB formatu' je ztratovy. ... JPEG je tak ztrátový, že běžně "ztrácí" i při těchto jednoduchých operacích.
Diskuze – Je budoucnost MP3 formátu růžová či temná? – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Byly doby, kdy formát MP3 byl synonymem pro komprimovanou hudbu. ... Imho se "ogg playerum" porad rika bezne MP3 playery ... jen k tomu nekde dole ... Bohužel převod MP3 do OGG je pro uživatele vždy ztáta kvality. ... nez bitrate peeling a nakonec usetris oproti novemu grabovani spoustu casu
Diskuze – Zapomeňte na MP3 přehrávače, jděte do Minidiscu – Živě ...
Diskuze pod článkem: Zatímco z pohledu počítačníků sledujeme postupné ... ovládanie (interface), ktorý by robil prevod prúdu údajov z/na RS232/USB/? ..... Je tedy už jen otázka času, kdy se po inteu začnou létat vedle mp3 a spol. i Atrac fajly. ... Z dalších formátů by mohl být zajímavý akorát Ogg Vorbis a to pouze díky  ...
Recenze: iPod Nano a iPod Shuffle - Celebrity po faceliftu – Živě.cz
6. únor 2007 Do iPodu Shuffle se už nevešel běžný široký konektor iPodů. ... Nezměnila se nabídka podporovaných formátů ani nabídka rozšiřujících funkcí. ... Ten se stará o synchronizaci hudby nebo podcastů, a také o převod digitálních ...
Diskuze – Nejlepší programy pro počítání s počítačem – Živě.cz
Diskuze pod článkem: I když kalkulačka ve Windows prošla vývojem a nabízí ... Přesněji řečeno má funkci DMS, ofiko na převod stupňů/minut/vteřin, takže lze běžné ... P.P.S. V Excelu je nepříjemná featura, že pokud si člověk zobrazuje jen čas, ... Stačí jen první "hh" ve formátu hh:mm:ss ohraničit hranatými závorkami, tedy ...