WEBMASTER TOOLS

Diskuse: Převod času z běžného formátu návody a odpovědi


Hledáte informace o tématu Diskuse: Převod času z běžného formátu ? Odpovědi najdete vylistované níže. Detailní informace o problematice Diskuse: Převod času z běžného formátu, napsané zkušenými odborníky v oboru provozu webových stránek, seo optimalizaci, programování a internetovím marketingu. Přečtěte si informace a zvyšte návštevnost na vašich stránkách.
 

Diskuse: Převod času z běžného formátu na formát funkce Time()*
Ahoj kluci, moc bych vás chtěl poprosit o pomoc. Převedl jsem funkci Time() do podoby času, ale nevím, jak převést podobu času zpět do ...
PHP - jak pracovat s datem a časem | Interval.cz
14. červenec 2000 Ačkoliv čas v tomto formátu asi nebudeme ukazovat běžnému .... Naopak k převodu běžného formátu na sekundový se hodí funkce MkTime.
Z obrázků na písmenka přes web: ABBY FineReader Online – Živě.cz
22. srpen 2014 Čas od času se hodí převést nějaký dokument z analogové formy na ... Z obrázku rovnou na Dropbox ve formátu DOCX ... A bežné texty.
Format Factory 3.0: formáty je třeba krotit – Živě.cz
14. prosinec 2012 Z video formátů můžete převést jedním i druhým směrem formáty MP4, 3GP, ... Lze s ním nastavit čas začátku i konce videa, tedy vystřihnout např. počáteční ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
PHP – 39. díl – datum a čas v SQL – Živě.cz
11. listopad 2004 Buď používá datum a čas v unixovém formátu, což je vlastně počet sekund od ... umožní libovolné datum a čas převést do řetězce v požadovaném formátu. ... aktuální datum a čas do běžného českého formátu: den.měsíc.rok ...
Prakticky s MySQL 13. - práce s datem a časem – Živě.cz
16. srpen 2002 Objasnění formátů, jenž MySQL používá k vyjádření data a času spolu ... Čas se tedy zobrazuje v běžné podobě v pořadí zleva hodiny minuty a sekundy. ... práci s datem systému MySQL, řekneme si ještě pravidla pro převod ...
Jak pracovat s časem v PHP? – Živě.cz
12. duben 2001 Práce s funkcemi určenými pro získání nebo převod času je někdy dost náročná, proto si vysvětlíme, v jakém formátu je nejefektivnější ho ukládat, a spoustu dalších věcí. ... převod na běžný čas, vypíše 07.04.2001 12:44:13*/
Pět nejlepších programů na ripování filmů z DVD – Živě.cz
10. březen 2013 Když chcete pohodlně převést film z DVD do avi, mp4 případně mkv, jaký si vyberete? ... Mezi audio máte na výběr z formátů AAC, MP3, Vorbis a AC-3. ... převodu, která může být na slabších strojích až 4 násobek reálného času videa.“ ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Nejlepší programy pro převod videa do mobilů – Živě.cz
17. duben 2011 Nabízí převod mezi velkou spoustou formátů s výbornou kvalitou, vysokou rychlostí a ... Podporuje celou řadu běžně užívaných video formátů.
Diskuze – Nejlepší program pro převod formátů videa – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Převod videa z jednoho formátu do druhého, případně jeho úpravu v průběhu konverze, je často diskutovaným tématem. Který program je ...
Zamzar: online konvertor dokumentů, muziky a videa – Živě.cz
16. květen 2008 Ačkoliv se běžný uživatel počítače setká pouze s několika desítkami z nich, přesto ... Velmi častým případem je tak třeba převod hudebních formátů, .... 1 GB, zvýší se priorita a zkrátí se tedy čas převodu a získáte také webové ...
Diskuze – Návod: převod DivX na DVD i s titulky – Živě.cz
My si ukážeme převod filmu ve formátu AVI (např. s kodekem DivX nebo Xvid) ... S temito prevody si uz nejaky ten cas hraju a bez NTFS to radeji nezkousejte. ...... nevíte někdo jak na běžný dvd (třeba z půjčovny) přidám další titulky?? abych si ...
Programujeme ve Visual Basic .NET - 27. díl - formátování textu ...
28. únor 2005 Jelikož lze hodnotový typ převést na formátovaný řetězec libovolným počtem způsobů, je zřejmé, .... g, Výchozí formát datumu a času ve zkráceném formátu, 10/12/2002 10:11 PM .... V diskusích na webu se uvádí, že je možné vyvíjet. ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač. 18.
Vše, co jste chtěli vědět o Kindle - Lupa.cz
18. březen 2011 Adresy jsou ve dvojím formátu @kindle.com a @free.kindle.com. ... Stanza je jednoduchá čtečka, která ale umí převádět mezi mnoha formáty. ... Výčet jistě není úplný, další tipy a odkazy na zdroje můžete dát do diskuse. ... internetových projektů, živí ho internetový marketing a když má chvíli čas, tak fotí.
Diskuze – DVD Shrink 3.1.2: na dlouhou dobu poslední (návod ...
běžné DVD je zkopírováno včetně hloubkové analýzy za tři hodiny" ...... Jestliže podpora DivX a jemu podobnejch formátů je ve stolních přehrávačích tak 5% k ..... Taky nevím, jestli autor do převodu rovnou nezapočítal čas vypalování DVD.
Autorizovaná konverze dokumentů: padělek už vám nezkonvertují ...
10. únor 2010 Výjimkou je pouze „datová zpráva jako celek“, ve formátu ZFO, v roli obálky kolem ... Sám jsem si to svého času vyzkoušel u dokumentu, který byl vybaven .... (a celým výstupem z konverze) počne běžný příjemce, který se příliš ... Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví.
Umíme to s Delphi, 33. díl – rutiny pro obsluhu systémového data a ...
5. listopad 2001 V takovém případě ovšem potřebujeme uchovávat čas ve formátu, který se „líbí“ Windows API. ... Nyní již víme, jak údaje mezi sebou převádět a můžeme se stručně podívat ... Chybí-li vám zde některá metoda, uveďte ji prosím do diskuse): .... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Diskuse: Geniální Word, alternativa?
Ja som s ním spokojný :-) {aj keď z času na čas blbne....} ... Jsem naprosto spokojenej, žádný zpomalení nepozoruji a užívám si konverzi do ostatních formátů. ... Word bezne nepada, pokud ma dostatek mista, mas updatovany ...
Začínáme s ASP 11. Zpracování data a času – Živě.cz
30. květen 2001 ... ryze prakticky. Budeme se zabývat funkcemi, které zpracovávají datum a čas. ... Důležité je však říci, z jakého formátu se převod převádí: DateValue("11. ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
BulkFileChanger: Hromadná úprava vlastností souborů – Živě.cz
5. duben 2013 Dá se zde přitom vybrat formát času včetně jeho převodu do ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Diskuze – Microsoft zostra kritizuje OpenOffice.org – Živě.cz
Diskuze pod článkem: OpenOffice.org má po LibreOffice dalšího kritika, tentokrát je ... nekompatibila formatu se mi naskytla pred par dny u nas ve firme. uzivatele na ..... Jsou nutné k tomu, aby dokumenty starších verzí Wordu bylo možné převést ..... nemyslim si, ribbon je pro bezneho uzivatele docela vyhra - skutecne praci ...
DiskuzeFormát DVD-Video: jak je na DVD uložen film – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Zajímalo vás někdy, co se skrývá za soubory, které jsou uložené na filmovém DVD? ... Zatímco při převodu do NTSC se každý 4. snímek zopakuje. .... Pokud ale hovoříme v mezích rozpočtu běžného uživatele, není vyšší kvalita DTS rozeznatelná. .... Už dlhší čas sa to pokúšam spraviť ale bez úspechu.
Freemake Video Converter 4: Převody videí zdarma – Živě.cz
26. duben 2013 Přestože se jedná primárně o program určený ke konverzi z formátu do formátu, ... Nejdříve je nutné si zvolit formát videa, do kterého chcete data převést. ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Návod: převod DivX na DVD i s titulky – Živě.cz
24. leden 2005 My si ukážeme převod filmu ve formátu AVI (např. s kodekem DivX nebo Xvid) na ... To je pro běžného uživatele zbytečně složité, DVD2SVCD to umí hezky z .... Vyšší kvalita ale stojí čas, záleží na vás, čemu dáte přednost.
Srovnání: Google Docs vs. Office Web Apps – Živě.cz
16. srpen 2012 Přišel tedy opět čas na základní srovnání s Dokumenty Google. ... Pro úpravy jej budete muset převést do formátu Googlu, čímž se ovšem .... Při běžném internetovém připojení bych si už jako student dokázal představit, ...
Diskuze – Hudba z počítače: Dejte přednost kvalitě – Živě.cz
Diskuze pod článkem: Doba, kdy bylo potřeba komprimovat jedno CD na desetinu jeho původní ... Při 128 kbps je suverenně nejhorší z běžných formátů - AAC, MP3, Ogg Vorbis, WMA. ..... Uz nejaky cas neplati, ze WinAMP neumi 24bit ; o) ... Moje zkušenost je, že zprasit se toho dá hodně především už při převodu na MP3.
E-knihy, e-čtečky, prostě takový e-svět (2) - Lupa.cz
12. březen 2010 Od té doby se nicméně situace změnila a formátů pro e-knihy ... z formátů – ať už jde o dostupné čtečky či programy pro převod. ... jaké formáty podporuje – na webech nabízejících e-knihy je pak běžně .... ale to je bohužel něco, s čím budete u e-knih čas od času bojovat. ..... 23 názorů Vstoupit do diskuse.
Diskuse: Ukládat do MySQL formát JSON?
Jaké máte zkušenosti s ukládaním dat, ve formátu JSON? ... ukládat po jednotlivých sloupečkách do databáze, napadlo mě to celé převést na JSON a uložit to tam. Otázka zní, je to hodně "prasácke", nebo je to běžný postup?
Dynamické fonty eot s programem WEFT
... se zvolit nějaké nainstalované písmo *.ttf (možná i jiné formáty) a převést jej do souboru *.eot. ... Download má pár mega (přesně už nevím), instalace je naprosto běžná. ... Pokud ale nemáte čas na experimenty a kletby, zkuste můj postup: ... Ta žlutě označená písma podle mých zkušeností převést jdou, ale jsou to stejně ...
Je budoucnost MP3 formátu růžová či temná? – Živě.cz
22. únor 2006 ... a dohady v diskusi, nicméně je fakt, že tento formát má svá omezení, která sice ... Postupem času však pionýrské doby MP3 formátu skončily a kromě nahrávek, ... Takového výsledku se vám s běžnou kompresí ZIP či RAR docílit nepodaří. ... převést vaše klasické empétrojky do nového surround formátu.
Diskuze – Kvalita převodu do MP3 aneb opravdu slyší netopýři trávu ...
Diskuze pod článkem: K napsání tohoto článku mě vyprovokovaly názory několika ... Rád bych měl jeden program, který přehraje běžné audio soubory, tj. ...... Firma SONY věnovala vývoji formátu "minidisk" spoustu času a přesto, že i tento má ...
Nejlepší nástroje pro práci s elektronickými knihami - 6 .kapitola ...
13. duben 2014 Čtení, kategorizace, archivace, převody mezi mnoha formáty. ... s těmi elektronickými zase oceníte značnou podporu většiny běžných formátů.
Diskuse: počet dni bez dvomi dátumami
5. duben 2013 Jak psát web.cz - Diskusní fórum o webdesignu. Googlem. · Hlavní strana ... 6 $ toYear = $to->format('Y'); 7 $fromDay = 1 + $from->format('z');
Ke stažení: Konverze videa do mobilů – Živě.cz
13. září 2009 A-one 3GP Video Converter zvládá do formátu 3GP převést videa z .wmv, ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Sedm nejlepších konvertorů videa - 7 .kapitola – Živě.cz
9. únor 2014 KAPITOLA 7: Převod videa z formátu do formátu, jeho základní úpravy a ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Nejlepší program pro tvorbu a editaci titulků – Živě.cz
24. duben 2011 Nástroj na titulky, případně Subtitle Tool, jak je rovněž nazýván, je samozřejmě ... program do diskuze jako první přivedl, souhlasí v jeho podpoře např. onlavu. ... Pro výstup lze využít samozřejmě celou řadu klasických formátů. ... MPlayer) s náhledy titulků pro lepší synchronizaci, hromadné posouvání času, ...
Nejlepší program pro tvorbu filmového DVD – Živě.cz
9. říjen 2011 Ten může mít podobu formátu PAL nebo NTSC či různého poměru stran v ... rychlý a výkonný při převodu videa, synchronizaci a samotném vypalování, což ... Program v diskusi zmínil čtenář s přezdívkou fatman, který si zakoupil licenci. .... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
DiskuzePřevod DVD do MPEG-4 (DivX ;-) část 1. – Živě.cz
Diskuze pod článkem: V poslední době se čím dál tím víc mluví o zálohování filmů z ... Že se to dnes běžně používá, je výsledek "dodělávky" některých skupin. ... VBR bylo pro mp3 mozny pouzit uz od uplneho zacatku tohoto formatu. ...... ale ochudobneni o niektore pokrocilejsie techniky) - ale nemal som dost casu to overit.
Sedm nejlepších konvertorů videa - 8 .kapitola – Živě.cz
9. únor 2014 KAPITOLA 8: Převod videa z formátu do formátu, jeho základní úpravy a ... UniBeast aneb jak nainstalovat OS X Yosemite i na běžný počítač.
Správa barev - Color Management System (CMS) | Interval.cz
25. červen 2004 Jak připravit obrazová data ve vhodném formátu? ... Pokud provedete zpětný převod (tedy převod mezi stejnými ICC profily), můžete ... Standardizovaný prostor barev by měl vycházet z běžně ...... Diskuse (počet komentářů: 0).