WEBMASTER TOOLS

Chrome Tato webová stránka není dostupná. návody a odpovědi


Hledáte informace o tématu Chrome Tato webová stránka není dostupná. ? Odpovědi najdete vylistované níže. Detailní informace o problematice Chrome Tato webová stránka není dostupná. , napsané zkušenými odborníky v oboru provozu webových stránek, seo optimalizaci, programování a internetovím marketingu. Přečtěte si informace a zvyšte návštevnost na vašich stránkách.
 

Chrome - Tato webová stránka není dostupná. - Webtrh
Zdravím, poslední dobou jsem zpozoroval, že na jednom PC mi v Chrome Webtrh po nějaké době přestane fungovat a začne psát "Tato ...
Diskuse: "Tato webová stránka není dostupná"
Když se to snažím spustit (pře localhost, používám XAMPP) tak mi chrome vyhazuje hlášku "Tato webová stránka není dostupná." (vyhazuje to i ...
Diskuse: PayPal - nefunkční stránka
Chtěl bych se dostat na stránku www.paypal.com ale vždy mi to vypíše error. Tato webová stránka není dostupná. ... Prohlížeč Google chrome.
Chcete do minuty starý vzhled diskusí? Tak čtěte. - Webtrh
Teď jsem to zkoušel náhodou jestli to nepůjde i s Chrome plus. ... Tato webová stránka není dostupná. ... Tuto stránku znovu načtěte později.
Diskuse: Získání dat z bloku - Jakpsatweb.cz - Jak psát web
diskuse.Jak psát web.cz - Diskusní fórum o webdesignu. Googlem ..... V Chromu se vypíše: "Tato webová stránka není dostupná." přitom jsem ...
Módy prohlížečů, vliv doctype na vykreslování
Skoro každý si všimnul, že některé stránky vypadají v různých prohlížečích ... Firefox, Opera, Chrome), se standardní vykreslovací mód od quirk módu liší málo. ... pokud toto doctype není hned na první řádce (šlo o velmi nepříjemnou chybu ... Tato kapitola napřed probírá, v čem se liší módy v Exploreru. .... Jak psát web.
Mozilla nechce být třetí, pro Firefox chystá novinky | Interval.cz
21. srpen 2012 Podle dostupných statistik se Firefox propadl až na třetí místo, ... Jenže po příchodu prohlížeče Google Chrome jeho zlatá éra skončila, což není pouhý dojem, ale ... Tato čísla lze interpretovat tak, že Mozilla Firefox je ze hry o čelo a na .... Mozilla Marketplace bude obdobou serveru Chrome Web Store, ...
Mocné vlaječky prohlížeče Chrome – Živě.cz
13. listopad 2012 Stránka chrome:flags nabízí hromadu přepínačů, které opraví ... Může se stát, že váš grafický čip/karta není na seznamu povolených, pro které se ... webovou aplikaci (dlaždice aplikace na nové stránce), vždy se tato nová ... Také si všimněte, že mnohé přepínače jsou dostupné pouze pro vybrané platformy.
Firefox 11: Podívejte se na Živě ve 3D – Živě.cz
15. březen 2012 Jedním z nových vývojářských nástrojů je 3D pohled na web. Tato funkce už byla dříve dostupná jako samostatné rozšíření Titl. ... Firefox ví, že mu utíkají uživatelé směrem ke Google Chrome, takže chce ulehčit přechod těm na ... Desktopový webový prohlížeč Seznamu není jenom vedlejší pokusný projekt.
Cloudová kancelář: Google vs. Microsoft | Interval.cz
26. únor 2013 V tomto ohledu je tandem Microsoft SkyDrive + Office Web Apps silnější. ... Již dnes jsou některé inovace dostupné jen ve Windows 7 a Windows 8. ... Google Docs možný jen z jeho prohlížeče Google Chrome díky speciální aplikaci z Chrome Web Store. ... Není třeba konfigurace VPN či něco podobného.
Jak dostat celý web i obrázky do jednoho HTML souboru – Živě.cz
24. březen 2011 Tak tomu ale není – do HTML můžete schovat cokoliv. ... Odběr novinek RSS · Facebook Twitter Google+ YouTube Živě.cz pro Google Chrome ... Takový web se snadněji archivuje a především je dostupnější v kritických situacích. ... Tato změť znaků pak může být součástí textového souboru a ten jen ...
Gmail: chyťte přílohu a přetáhněte ji do počítače – Živě.cz
4. srpen 2010 Tato možnost je zatím dostupná pouze ve webovém prohlížeči Google Chrome. Více podrobností se dočtete na oficiálním blogu vývojářů.
Internet Explorer 10: prohlížeč se dvěma tvářemi | Interval.cz
4. únor 2013 Tato varianta je optimalizovaná pro ovládání prsty na dotykových displejích zejména ... vyhledávače Bing od Microsoftu, což zřejmě není překvapením. ... Horní lišta slouží k přepínání mezi otevřenými webovými stránkami díky ... jako Google, který Flash Player přibaluje ke svému prohlížeči Google Chrome, ...
Metro ve Windows 8 přinese prohlížečovou revoluci | Interval.cz
13. září 2012 Jeho podpora navíc již není k dispozici pro nová zařízení se ... coby na samozřejmost, což je logicky směruje k webovým řešením. ... Google Chrome podporuje prostředí Metro od verze 21, která vyšla již na samém konci letošního července. Není ... Flash Player bude dostupný pro všechny webové stránky.
Nenápadný cloud: synchronizace dat z prohlížečů | Interval.cz
15. květen 2012 Není tedy nutné za každou cenu synchronizovat vše. ... Jako další prohlížeč přišel se synchronizací Google Chrome. ... historii práce s řádkem s webovou adresou, nastavení prohlížeče, používaná rozšíření a motivy vzhledu ... v systému Mac OS X. Dostupná je též verze pro majoritní platformu MS Windows.
Jak na to: kompletní web zdarma od Googlu - 2 .kapitola – Živě.cz
7. červen 2010 Cílem je vlastní blog, magazín, osobní stránka či atraktivní webová galerie. ... Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... některých prvků z angličtiny, mnohdy se tato procedura neobejde bez výměny grafických prvků ... Přiohýbáme si tu službu zdarma, která není dokonalá, proto je tu malý zádrhel.
Ajax: Jak se zrodil moderní web – Živě.cz
6. červenec 2010 Už to ani není prohlížeč v pravém slova smyslu, ale komplikovaný operační systém pro tisíce ... Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... Zatímco po celá devadesátá léta byl World Wide Web symbolem .... Tato zdvojenost Ajaxu trvala až do roku 2006, kdy Microsoft představil Internet Explorer 7.
Google představil Chrome OS, vydání se zatím nekoná - 2 .kapitola ...
8. prosinec 2010 Google Chrome, Web Store a Google Chrome OS; Sandbox, ... Protože žádné řešení není stoprocentní, Chrome OS nabízí další způsoby ochrany. ... Tato funkce ale nebude dostupná na dnes vyráběných noteboocích.
Novinky v prohlížečích: Dobré ráno s IE9! | Interval.cz
15. březen 2011 Během prvního dne odolalo všem útokům Chrome 9; podle některých ... ze světa prohlížečů, je již několik hodin Internet Explorer 9 dostupný ke stažení. ... Tato akce začala v pondělí 14 března 2011 v devět hodin večer pacifického času. ... Přepracovaná sekce Možnosti, fungující jako webová stránka.
Feedly bude nová superstar pro RSS – Živě.cz
15. březen 2013 Google 1. července ukončí svou webovou čtečku Reader a je jen velmi ... internetových zdrojů prostě není záležitostí masového internetového surfaře, ... až večer, nyní jistě zoufale procházíte web a hledáte spolehlivou náhradu. ... Čtečka je tedy momentálně dostupná pro Firefox, Chrome, Safari a pak jsou ...
Google míří s webovými aplikacemi na desktop, mají se Microsoft a ...
9. říjen 2013 Nyní se tato konvergence posunuje na další úroveň. ... Chrome Web Store nabízí uživatelům prohlížeče Google Chrome první tzv. ... Po tradičních ovládacích prvcích webového prohlížeče v nich není ani stopy. ... Google Chrome jim nabídne různá API, která pro tradiční webové aplikace nebudou dostupná.
Prohlížeče za 2011: rychlost na všech frontách | Interval.cz
17. leden 2012 Po vydání první veřejné verze Google Chrome propukly doslova rychlostní závody. ... aby byl na obrazovce dostatečný prostor pro samotné webové stránky. ... verze stále ještě nejrozšířenějšího webového prohlížeče mnoho nepřinesla. .... na významu, když výsledné dílo není dostupné pro nejpoužívanější ...
Novinky v prohlížečích: Soumrak sledování? | Interval.cz
15. únor 2011 Mozilla doufá, že se tato hlavička stane standardem. ... a přibyla informace o průběhu načítání stránky, zobrazovaná v dolní části prohlížeče, ... již dvanáctá betaverze a ani u ní není jisté, zda bude natolik odladěná, aby jako další ... Mozilla chce, patrně po vzoru Chrome, zkrátit dobu mezi vydáváním nových ...
Vyhledávejte na YouTube rovnou v Průzkumníku – Živě.cz
15. leden 2010 Federalizované vyhledávání není zase tak nová funkce, dostupná byla ... Když nás navštívíte třeba v prohlížeči Chrome, ten v HTML kódu ... XML kód uvnitř webové stránky, která dává prohlížečům na vědomí, že web nabízí ... Nezbývá tedy než doufat, že se tato technologie uchytí a konektorů bude přibývat.
Google Chrome 4.0: ještě rychlejší a s doplňky - 2 .kapitola – Živě.cz
29. leden 2010 Tato možnost je už dostupná pouze v Možnostech, na kartě s ... Uživatelské rozhraní je navrženo pro pohodlnou práci s maximálním ohledem na webovou stránku. ... Google Chrome již není malý prohlížeč, který nic neumí.
Novinky v prohlížečích: Zkuste Internet Explorer 9 | Interval.cz
22. březen 2010 IE 9: Platform Preview; Google Chrome 4.1; Google odstranil ... Je zřejmé, že Microsoft potřeboval novou verzi webového prohlížeče jako sůl, ... překlady stránek, který v případě, že uživatel navštíví stránku v jiném než ... Tato funkce byla dosud dostupná jen přes Google Toolbar a doinstalovatelné rozšíření.
Bezpečnost Windows 8: Microsoft uvádí vlastní antivir i zákaz ...
25. říjen 2012 ... pokud jeho zavaděč není opatřen platným digitálním podpisem, ... Windows 8 bude tato část ochrany filtru SmartScreen dostupná pro uživatele libovolného prohlížeče. ... Konkurenční Google Chrome dosáhl nanejvýš 74% úspěšnosti, ... Navíc nezamezení přístupu na záškodnický web nutně neznamená, ...
Jak být totálně „Google pozitivní“ – Živě.cz
10. srpen 2010 Bude tam buď výchozí stránka Google Chrome, vyhledávač Googlu ... využít on- line „kecálka“ Google Talk, který je dostupný pro operační systém Microsoft Windows. Již před dvěma lety tato verze byla zastaralá, a do dnešního dne se nic ... Desktopový webový prohlížeč Seznamu není jenom vedlejší ...
Deezer chystá českou lokalizaci a postupně dobývá svět – Živě.cz
28. červen 2013 Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... O české interprety není nouze, ale česká lokalizace chybí ... Ale tato funkce je bohužel připravena víceméně na samostatné písničky, celá alba do knihovny zařadit nelze .... Weboví hlídací psi sledují měnící se webové stránky a upozorní vás třeba na ...
Facebook nás sleduje… A také všichni ostatní – Živě.cz
22. listopad 2011 Tato stránka se pak od prohlížeče dozví adresu původní stránky, ... a sofistikovanější paměť prohlížeče dostupnou pomocí HTML5. ... V praxi tomu tak ale vždy nebývá, související – kontextové reklamy totiž není vždycky dost, zvláště v ... Existuje také hromada doplňků pro Chrome, přičemž některé z nich ...
Novinky v prohlížečích: Opera boduje na AppStore | Interval.cz
19. duben 2010 Vývojářská verze Chrome 5. ... "Tato aplikace je dalším krokem k našemu cíli přinášet web více lidem na více místech." ... Ani po bezmála padesáti dnech ale není tato verze pro alternativní operační systémy dotažena do konečné fáze. ... která je aktuálně dostupná pro Windows, Linux, Mac OS a Solaris.
Google Cloud Print: Jak tisknout třeba i na druhém konci světa ...
12. říjen 2012 Po kliknutí na tlačítko Přidat tiskárny dojde k přesměrování na web služby, ... kliknutím na tlačítko Add printer(s) potvrdit přidání všech dostupných tiskáren. ... Díky webovému prohlížeči Google Chrome není problém připojit ke službě ... Tato utilita ve Windows XP nebo novějších vytvoří virtuální tiskárnu pro ...
Umíme to s Delphi: 67. díl – novinky Delphi 7 a komponenta ...
23. prosinec 2002 Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... Přestože sedmá verze Delphi není už rozhodně novinkou, určitě stojí za to podívat ... komponent ( připomeňme, že v předchozích verzích se tato stránka v aplikacích CLX .... Delphi 7 nalézá na záložce Additional palety komponent (v Kylixu není dostupná).
Diskuse: Vyhledávače ignorují nadpisy na webu
Takže pokud chci dostat můj web na přední pozice u vyhledávače ... https://www. google.sk/search?sugexp=chrome ... sekce <head> se zpětné odkazy vkládat nedají (tím by se tato sekce ... Webová stránka není dopis a hlavička není nadpis. .... Z dostupných informací se ví, že samotný algoritmus Google ...
Android, Chrome OS, Analytics, Picasa, YouTube, Dekstop ... - Živě
10. srpen 2010 Zdarma dostupný program pro správu a úpravu fotografií nabízí mnoho pokročilých funkcí. ... S Google Picasa 3 přichází ruku v ruce vylepšená on-line galerie Picasa Web Album. ... Tato zpráva všechny zmátla a bylo vidět, že si to Google uživá. ... Platí ale pravidlo, že není všechno zlato, co se třpytí.
Jak využít Outlook.com naplno: doména a synchronizace – Živě.cz
30. srpen 2012 Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... Další krok povede na web služby Live Custom Domains, která umožní vytvořit uživatelské účty na vlastní doméně. ... nebude tato kapacita dostupná na vašem novém účtu pod vlastní doménou. ... Není to ale dokonalé, obrázky kontaktů se nesynchronizují.
Novinky v prohlížečích: finální Chrome Frame | Interval.cz
30. září 2010 Pravda o IE9 beta; Novinky ve FF 4.0; Nové Chrome Frame; ... Tato technologie, založená na OpenGL ES 2.0, vychází z elementu HTML5 ... Google Chrome Frame, automaticky použije ke zpracování stránky ... Je tu i možnost nastavit jádro Chrome jako výchozí úpravou systémových registrů, nicméně není ...
Cloud computing: slibná budoucnost nebo marketing? – Živě.cz
13. listopad 2008 Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... Když se před pár lety na internetu objevil termín Web 2.0, komunita se rozdělila ... AJAXu tu už dávno byly a že Web 2.0 není nic jiného než typický buzzword, ... i webová stránka s osobním profilem, který je dostupný z jakéhokoliv počítače na celém světě.
Nový Firefox nepokrytě kopíruje Google Chrome, v čem a proč ...
2. květen 2014 Webový prohlížeč Mozilla Firefox prošel nejdiskutovanější změnou ... Uživatelé tak měli přechod na Firefox výrazně jednodušší než na další tehdy dostupné alternativy. ... levá část slouží k rychlému přidání stránky mezi záložky, pravá část ... Kritikům ale vadí, že tato změna, která alespoň pro tuto chvíli není ...
Web bez znalosti HTML – vlastní troška v online smetišti – Živě.cz
29. srpen 2008 Odběr novinek RSS · Živě.cz pro Google Chrome ... Pokud to nevylučují podmínky té které služby, není v žádném ... Pokud však originálními býti chcete, nebo připravujete web nějaké firmě, ... doménu třetího řádu, pod níž bude vámi chystaná stránka dostupná. ... Ano tato webová služba má vlastní platidlo.